Kultura, volný čas, sport

Nezaměnitelně se tato část z pobytu zapsala do prvního setkání mladých lidí v projektu Campanella. Koordinátoři připravili několik nápadů, kterých se později volně drželi a jak se ukázalo, bylo to dobře, protože celkově "nabitý" program akce, jim svobodně dovoloval improvizovat a v pravou chvíli jednotlivě nasazovat co je potřeba. Jen časově náročné výlety do Prahy a Drážďan bylo nutné naplánovat přesně a ostatní již probíhalo tak, aby nebyly prodlevy a také vzhledem k počasí. I přesto, že srpnové klima bylo téměř ideální, hlavně kvůli větru byla zajištěna i tělocvična, kde probíhal turnaj v basketbalu a badmintonu. Charakteristické se staly výlety na kolech do okolí Českého středohoří

Výlety:

Dresden, Praha, Litoměřice, Terezín, České středohoří

Národní večery:

Velice se vydařily národní večery, které byly původně situovány jako jakýsi doplněk po večeřích, ale přístup každé ze čtyř skupin se chtěl předvést a zrealizovat svůj večer co nejoriginálněji. Stali jsme se tak svědky skvělých kulinářských kreací, které byly často vytvořeny nejlacinějším způsobem, jako cibulová německé buchta, rakouská bramborová pomazánka, sladká rýže z Polska a k tomu české pohostinné chlupaté knedlíky s masem i bez.

Sport:

Basketbal
Badminton
Vybíjená
Výlety na kolech

Kultura:

Filmové představení v místním kině, návštěva hudebního festivalu:Severní vítr, setkání s kronikářkou, diskotéka v místním kult. domě.

 Idea projektu  
 KC Řehlovice  
 Region a příroda  
 Práce pro statek  
 Workshopy  
 Účastníci a koordinátoři  
 Youth / Mládež  
 Závěrečná zpráva  


© designed by WebWorks.cz